O firmie

Firma Handlowo Usługowa MAREL to firma rodzinna z długoletnią tradycją mającą swój początek w 1990 roku. Od samego początku istnienia przedsiębiorstwa, właściciele zajmowali się sprzedażą różnego rodzaju artykułów w hurcie i detalu. W chwili obecnej głównym asortymentem sprzedawanym w hurtowni MAREL są kwiaty sztuczne i artykuły dekoracyjne.

Z uwagi na współpracę z kilkudziesięcioma importerami z całej Polski oferujemy szeroką ofertę kwiatów, liści, łodyg, kwiatów pojedynczych, bukietów, dodatków, suszu egzotycznego czy mchu. W swoim asortymencie posiadamy kwiaty i dekoracje całoroczne, lecz również sezonowe – wiosenne i bożonarodzeniowe. Na stanie hurtowni znajduje się także wiele artykułów dla florystów tj. taśmy, siatki, juty, drutów, krepy, kleju itp.

Wieloletnie doświadczenie i wypracowane kontakty handlowe powodują, że ceny oferowanych kwiatów są porównywalne z cenami importerów.

Przy zakupach hurtowych i stałym klientom udzielamy RABATÓW od zakupionych towarów!!!

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnym asortymentem w dużej ilości i określonej cenie skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci go znaleźć!

Kupujesz na boksy kwiaty, liście i dodatki – negocjuj cenę!!!

Prowadzimy sprzedaż hurtową zarówno stacjonarną jak i wysyłkową oferowanych produktów na teren całej polski za pobraniem lub przy płatności przelewem (przedpłata)

Współpracujemy z kwiaciarniami, producentami stroików i kompozycji oraz wiązanek pogrzebowych w Polsce i centralnej Europie!

Zapraszamy do zakupów i współpracy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl